text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
MATRIX MTX-PG 3100 Бензиски агрегатIDEK000034294
Цена
24.999  ден

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.10.2020

MATRIX MTX-PG 3100 Бензиски агрегат
Макс. Излезен напон 220 V
Номинална сила 3600 W
Погонско гориво Бензин
Време на работа со тенко гориво 10 l/h
Максимална сила 3600 W
Зафатнина на моторот 196 ccm
Бренд Matrix
Гаранција 2 год.
Тип на производ Агрегати
Маса 25 kg