text.skipToContent text.skipToNavigation
RAIDER RD-GG01 Генератор агрегатIDEK000069284
Нашата најниска цена
6.590,00 ден
RAIDER RD-GG01 Генератор агрегат моќност 650вати, Вртежи 3600мин, Капацитет на резервоар 4литри, Потрошувачка 0.67л/час,Тежина 15кг, Рачно палење и мешавина

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.10.2019

RAIDER RD-GG01 Генератор агрегат моќност 650вати, Вртежи 3600мин, Капацитет на резервоар 4литри, Потрошувачка 0.67л/час,Тежина 15кг, Рачно палење и мешавина
Бренд Raider
Тип на производ Агрегат