text.skipToContent text.skipToNavigation

RAIDER RD-GG02 Генератор агрегатID EK000067943

RAIDER RD-GG02 Генератор агрегатID: EK000067943

Цена
11.190 ден

RAIDER RD-GG02 Генератор агрегат моќност 2000 вати, вртежи 3600 мин, зафатнина 163цм3, капацитет на резервоар 14литри, Потрошувачка 0.32литри-квч, тежина 44кг, рачно палење  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

RAIDER RD-GG02 Генератор агрегат моќност 2000 вати, вртежи 3600 мин, зафатнина 163цм3, капацитет на резервоар 14литри, Потрошувачка 0.32литри-квч, тежина 44кг, рачно палење