text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VGI 2400 Инвертерски АгрегатID EK000380182

Villager VGI 2400 Инвертерски АгрегатID: EK000380182

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
45.000 ден

Villager VGI 2400 Инвертерски Агрегат / Агрегат за струја со воздушно ладење.Дополнителна опрема:Т клуч, Инка за дотур на гориво, Кабел за полнење на батеријата. Спецификации Тип на мотор Четворот...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VGI 2400 Инвертерски Агрегат / Агрегат за струја со воздушно ладење.Дополнителна опрема:Т клуч, Инка за дотур на гориво, Кабел за полнење на батеријата. Спецификации Тип на мотор Четворотактен, воздушно ладење Зафатнина на моторот 98 cm³ Број на вртежи 3.7 kW (5000 rpm) Тип на стартер Реверзибилен Номинална моќност kW / kVA 2 kW Максимална моќност kW / kVA 2.2 kW Јачина на струја 8.7 A Напон 230V / 12V / 5V Осигурачи 230V / 12V / 5V Време на работа ≈ 4 h 30 min. Гориво Безоловен бензин Тежина 22 kg Резервар за гориво 4.5 l
Тип на производ Агрегати
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!