text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VGP 2700 S -Агрегат 2kWID EK000380212

Villager VGP 2700 S -Агрегат 2kWID: EK000380212

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
23.500 ден

Бренд: VILLAGER Гаранција:1 Год Моќност: 2 kW Гориво:Безоловен бензин Резервар за гориво: 15 l  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VGP 2700 S Агрегат 2kW - Агрегат за струја со воздушно ладење. / Спецификации: Тип на мотор Четворотактен, воздушно ладење Зафатнина на моторот 208 cm³ Број на вртежи 4.2 kW (3600 rpm) Тип на стартер Реверзибилен Номинална моќност kW / kVA 2 kW Максимална моќност kW / kVA 2.2 kW Јачина на струја 9 A Напон 230 V Осигурачи 2 × 230 V Време на работа ≈ 17 h 30 min. Гориво Безоловен бензин Тежина 39 kg Резервар за гориво 15 l
Тип на производ Агрегати
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!