text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VGP 3300 S- Агрегат 2.8 kWID EK000380188

Villager VGP 3300 S- Агрегат 2.8 kWID: EK000380188

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
26.000 ден

Бренд: VILLAGER Гаранција:1 Год Моќност: 2,8 kW Гориво:Безоловен бензин Резервар за гориво: 15 l  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VGP 3300 S Агрегат 2.8 kW / Спецификации: Тип на мотор Четворотактен, воздушно ладење Зафатнина на моторот 208 cm³ Број на вртежи 4.2 kW (3600 rpm) Тип на стартер Реверзибилен Номинална моќност kW / kVA 2.8 kW Максимална моќност kW / kVA 3 kW Јачина на струја 12 A Напон 230 V Осигурачи 2 × 230 V Време на работа ≈ 15 h Гориво Безоловен бензин Тежина 48 kg Резервар за гориво 15 l
Тип на производ Агрегати
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!