text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VGP 5900 S- Агрегат 5 kWID EK000380219

Villager VGP 5900 S- Агрегат 5 kWID: EK000380219

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
59.000 ден

Villager VGP 5900 S- Агрегат 5 kW /ФУНКЦИИ: Aвтоматско регулирање на напонот - Спецификации: Тип на мотор Четворотактен, воздушно ладење Зафатнина на моторот 420 cm³ Број на вртежи 9 kW (3600...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VGP 5900 S- Агрегат 5 kW /ФУНКЦИИ: Aвтоматско регулирање на напонот - Спецификации: Тип на мотор Четворотактен, воздушно ладење Зафатнина на моторот 420 cm³ Број на вртежи 9 kW (3600 rpm) Тип на стартер Реверзибилен/Електро-старт Номинална моќност kW / kVA 5 kW Максимална моќност kW / kVA 5.4 kW Јачина на струја 22 A Напон 230 V Осигурачи 3 × 230 V Време на работа ≈ 11 h 30 min. Гориво Безоловен бензин Тежина 79 kg Резервар за гориво 25 l
Тип на производ Агрегати
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!