text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VGP 6700 S -Агрегат 6 kWID EK000380180

Villager VGP 6700 S -Агрегат 6 kWID: EK000380180

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
61.500 ден

Villager VGP 6700 S -Агрегат 6 kW - ФУНКЦИИ: Aвтоматско регулирање на напонот / Спецификации Тип на мотор Четворотактен, воздушно ладење Зафатнина на моторот 420 cm³ Број на вртежи 9 kW (3600...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VGP 6700 S -Агрегат 6 kW - ФУНКЦИИ: Aвтоматско регулирање на напонот / Спецификации Тип на мотор Четворотактен, воздушно ладење Зафатнина на моторот 420 cm³ Број на вртежи 9 kW (3600 rpm) Тип на стартер Реверзибилен/Електро-старт Номинална моќност kW / kVA 6 kW Максимална моќност kW / kVA 6.5 kW Јачина на струја 10.8 A Напон 230 V / 400 V Осигурачи 1 × 230 V / 1 × 400 V Време на работа ≈ 10 h 30 min. Гориво Безоловен бензин Тежина 85 kg Резервар за гориво 25 l
Тип на производ Агрегати
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!