text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VGP 7900 S-Агрегат 7.5 kWID EK000380191

Villager VGP 7900 S-Агрегат 7.5 kWID: EK000380191

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
77.990 ден

Бренд: VILLAGER Гаранција:1 Год Моќност:7,5 kW Гориво:Безоловен бензин Резервар за гориво: 25 l  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VGP 7900 S-Агрегат 7.5 kW / ФУНКЦИИ:Aвтоматско регулирање на напонот - Спецификации Тип на мотор Четворотактен, воздушно ладење Зафатнина на моторот 457 cm³ Број на вртежи 9.6 kW (3600 rpm) Тип на стартер Реверзибилен/Електро-старт Номинална моќност kW / kVA 7.5 kW / 9.38 kVA Максимална моќност kW / kVA 7.8 kW / 9.75 kVA Јачина на струја 14 A Напон 230 V / 400 V Осигурачи 2 × 230 V / 1 × 400 V Време на работа ≈ 9 h 30 min. (50% load) Гориво Безоловен бензин Тежина 94 kg Резервар за гориво 25 l
Тип на производ Агрегати
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!