text.skipToContent text.skipToNavigation

Agrina K- 800W Правосмукалка за пепелIDEK000327351

Agrina K- 800W Правосмукалка за пепелID:EK000327351

1.890 ден
Цена
1.790 ден
Agrina K- 800W Правосмукалка за пепел Технички карактеристики: - Моќност: 800 W - Капацитет: 18 l - Производител: ЛТД Агрина – Кина Правосмукалка за чистење на пепел од камини, фурни, печки ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 28.09.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Agrina K- 800W Правосмукалка за пепел - Гаранција 3 години 

Технички карактеристики: - Моќност: 800 W - Капацитет на складирање пепел: 18 l - Производител: ЛТД Агрина – Кина

Правосмукалка за чистење на пепел од камини, фурни, печки на дрва и пелети, скари и слично. Располага со моќен мотор и филтер кој не пропушта да продрат ни најмалите честички, а истиот лесно се пери и одржува. Доаѓа заедно со метално, флексибилно црево, отпорно на температура а опремена е и со функција ДУВАЊЕ која може да се користи за распалување на скарата.

Гаранција 3 години од овластен сервисер во Битола,Скопје и повеќето градови низ Македонија. Повеќе информации за производот може да добиете на контакт телефонот 02 3202 900 секој работен ден од 8 до 16 часот. 

Тип на производ Индустриски правосмукалки и опрема
Бренд Agrina