text.skipToContent text.skipToNavigation

STANLEY SXVC20PTE Правосмукалка за мокро и суво смукање 20LIDEK000305194

7.999 ден
Цена
6.999 ден
STANLEY SXVC20PTE Правосмукалка за мокро и суво смукање / Капацитет : 20 L / Притисок на вшмукување : 17 (kPa) / Моќност : 1200 W / Тежина : 9,9 kg / Должина на кабел : 5m, гаранција 2 години.

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.05.2021

STANLEY SXVC20PTE Правосмукалка за мокро и суво смукање / Капацитет : 20 L / Притисок на вшмукување : 17 (kPa) / Моќност : 1200 W / Тежина : 9,9 kg / Должина на кабел : 5m, гаранција 2 години.

Зафатнина на посуда 20 l
Моќност 1200 W
Бренд Stanley
Гаранција 2 год.
Тип на производ Индустриски правосмукалки и опрема
Маса 9.9 kg