text.skipToContent text.skipToNavigation

STANLEY SXVC35PTDE Правосмукалка за мокро и суво смукање + дување 35LIDEK000325145

Цена
10.999 ден
STANLEY SXVC35PTDE Правосмукалка за мокро и суво смукање + дување 35L. Капацитет : 35 L / Притисок на вшмукување : 19 (kPa) / Моќност : 1600 W / Тежина : 14.3kg / Должина на кабел : 5m / Утикач с...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

STANLEY SXVC35PTDE Правосмукалка за мокро и суво смукање + дување 35L. Капацитет : 35 L / Притисок на вшмукување : 19 (kPa) / Моќност : 1600 W / Тежина : 14.3kg / Должина на кабел : 5m / Утикач со Старт/Стоп автоматски систем / Утикач со Старт/Стоп автоматски систем / 9 додатоци во кутијата / гаранција 2 години.

Зафатнина на посуда 35 l
Моќност 1600 W
Бренд Stanley
Гаранција 2 год.
Тип на производ Индустриски правосмукалки и опрема
Маса 14.3 kg