text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX AVC-600B Dusky правосмукалка за пепел + ГРАТИС HEPA филтерIDEK000079777

2.113 ден
Цена
1.690 ден
VIVAX AVC-600B Dusky правосмукалка за пепел + ГРАТИС HEPA филтер. Идеална за чистење на печки на дрва, камини, печки на пелети, а во летните месеци и чистење на роштиљ скара. Лесна е за манипулација. Карактеристки: Кап...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.02.2021

VIVAX AVC-600B Dusky правосмукалка за пепел + ГРАТИС HEPA филтер. Идеална за чистење на печки на дрва, камини, печки на пелети, а во летните месеци и чистење на роштиљ скара. Лесна е за манипулација. Карактеристки: Капацитет 12 литри, моќност 600W, користи HEPA филтер. Огнотопорно армирано црево и метално куќиште. Гаранција 12 месеци.