text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VVC 30 DWS Инудстриска правосмукалкаID EK000383582

Villager VVC 30 DWS Инудстриска правосмукалкаID: EK000383582

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
7.900 ден

Тип на производ: Инудстриска правосмукалка Моќност: 1200W Макс. вакуум: 190 mbar Капацитет: 30 литри Гаранција:2 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VVC 30 DWS Инудстриска правосмукалка - Тип на мотор Колекторски електромотор/ Напон 230V~50 Hz / Приклучна снага 1200 W / Максимален вакум 190 mbar / Зафатнина на садот 30 l / Должина на кабелот 5 m / Тежина 8.7 kg. ОПИС Villager усисивачите се одлични за суво и влажно усисување. Јаки мотори, висок проток на воздухот и јака усисна снага. Додатоци:пластично црево 2m, метална цевка (2 дела), четка за под, четка за суво и мокро усисување, четка за тапацир, округла четка рамна млазница, вреќа за прашина
Тип на производ Индустриски правосмукалки и опрема
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!