text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VVC 40 DWS Инудстриска правосмукалкаID EK000383587

Villager VVC 40 DWS Инудстриска правосмукалкаID: EK000383587

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
10.600 ден

Тип на производ: Инудстриска правосмукалка Моќност: 1200W Макс. вакуум: 190 mbar Капацитет: 40 литри Гаранција:2 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.04.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VVC 40 DWS Инудстриска правосмукалка. ОПИС: Villager усисивачите се одлични за суво и влажно усисување. Јаки мотори, висок проток на воздухот и јака усисна снага. Спецификации: Тип на мотор Колекторски електромотор / Напон 230V~50 Hz / Приклучна снага 1200 W / Максимален вакум 190 mbar / Зафатнина на садот 40 l / Должина на кабелот 8 m / Тежина 9.2 kg. Додатоци: пластично црево 2m , метална цевка (2 дела), четка за под, четка за суво и мокро усисување, четка за тапацир, округла четка, рамна млазница, вреќа за прашина
Тип на производ Индустриски правосмукалки и опрема
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!