text.skipToContent text.skipToNavigation

Agrina компресор 25L KID EK000532223

Agrina компресор 25L KID: EK000532223

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

8.138 ден

Цена
7.800 ден

Напон: 230V Моќ: 1.5kW Запремнина: 25l Капацитет: 110l/min Притисок: 8bar Тежина: 35kg Производител Агрина Земја на потекло Кина Компресор со компактни димензии наменет за домашна и индустриска упо...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Напон: 230V Моќ: 1.5kW Запремнина: 25l Капацитет: 110l/min Притисок: 8bar Тежина: 35kg Производител Агрина Земја на потекло Кина Компресор со компактни димензии наменет за домашна и индустриска употреба. Располага со рачка и тркала кои му овозможуваат мобилност при работата. Идеален за работилници, занаетчии и слично.
Тип на производ Компресори
Бренд Agrina
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!