text.skipToContent text.skipToNavigation

Farm FK24L компресор 24LID EK000523799

Farm FK24L компресор 24LID: EK000523799

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
9.450 ден

Farm by Wurth - Напон 230V- 50Hz Моќност 1500W Број на обртаи 2850 /min Излезен капацитет 180 L/min Максимален притисок 8 bar Капацитет на боцата 24L  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Farm by Wurth - Напон 230V- 50Hz Моќност 1500W Број на обртаи 2850 /min Излезен капацитет 180 L/min Максимален притисок 8 bar Капацитет на боцата 24L
Тип на производ Компресори
Бренд Wurth
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!