text.skipToContent text.skipToNavigation

Farm FK50L компресор 50LID EK000523798

Farm FK50L компресор 50LID: EK000523798

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
11.990 ден

Farm by Wurth - Напон 230V- 50Hz Моќност 1500W Број на обртаи 2850 /min Излезен капацитет 180 L/min Максимален притисок 8 bar Капацитет на боцата 50L  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Farm by Wurth - Напон 230V- 50Hz Моќност 1500W Број на обртаи 2850 /min Излезен капацитет 180 L/min Максимален притисок 8 bar Капацитет на боцата 50L
Тип на производ Компресори
Бренд Wurth
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!