text.skipToContent text.skipToNavigation
FERM GRM1026-Перач под висок притисок-170BarIDEK000204039
Нашата најниска цена
11.990,00 ден
GRM1026 – Перач под висок притисок 2200W – 170Bar• Аксијална пумпа со три метални дизни и лесно метално куќиште,Старт – стоп систем на активација на моторот при притискање на копчето на пиштолот за...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2019

GRM1026 – Перач под висок притисок 2200W – 170Bar• Аксијална пумпа со три метални дизни и лесно метално куќиште,Старт – стоп систем на активација на моторот при притискање на копчето на пиштолот за шприцање,Лесен за полесна манипулација,Компактен дизајн,Тркалца и голема рачка за лесна преносливост• Спецификации:Moќност – 2200W• Максимален притисок – 170Bar• Проток на вода (L/H) – 450• Тип на мотор – Со четкици• Црево за висок притисок – 5M• Кабел за напјување – 5М / Вклучено:Црево 5m• Кабел 5m• Пиштол под висок притисок• Џет млазница• Брза спојка за приклучок на црево

Бренд Ferm
Тип на производ Апарат за миење под притисок