text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
LAVOR HPW PREDATOR 180bar перач под притисокIDEK000210276
15.000  ден
Цена
11.999  ден
LAVOR HPW PREDATOR 180bar перач под притисок/Работен напон 220V-50Hz/ Моќност 2.5kW/Проток на вода 510л/ч / работен притисок 180 бари/ должина на црево 8 метри/дигитален тастер за контрола/1 фиксна...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

LAVOR HPW PREDATOR 180bar перач под притисок.Работен напон 220V-50Hz, Моќност 2.5kW, Проток на вода 510л/ч, работен притисок 180 бари,  должина на црево 8 метри, дигитален тастер за контрола, 1 фиксна и 1 ротирачка четка, Пиштол со брзо поврзување. Гаранција 12 месеци.