text.skipToContent text.skipToNavigation

Lavor GALAXY 160 - Перач под притисок 160 БариID EK000384102

Lavor GALAXY 160 - Перач под притисок 160 БариID: EK000384102

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со MASTER CARD картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

10.990 ден

Цена
9.990 ден

Master Card 5% попуст!

Тип на производ: Машини за перење под притисок Моќност: 2,5 kW Максимален притисок: 160 бари Максимален проток: 510литри на час Гаранција:1 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Машина за чистење под висок притисок со модерен дизајн и практични додатоци за лесно и непречено користење во домашни услови.

Поседува пумпа со алуминиумска глава и три клипа, автоматски СТОП систем, променлива дизна и стандарден сет четки и додатоци. 
Технички карактеристики:

Напон: 220 V монофазен

Моќност: 2500 W

Максимален притисок: 160 bar

Проток: 510 l/h

Должина на црево: 8 m

Должина на кабел за напојување: 5 m

Производител: Lavor

Земја на потекло: Италија https://yekupi.blob.core.windows.net/ekupiimages/lavor.JPG.image

Тип на производ Перачи под висок притисок
Бренд Lavor
Гаранција 1 год.