text.skipToContent text.skipToNavigation

STANLEY FATMAX SXFPW21MPE - Перач под притисок 145 бари/2100WID EK000433730

STANLEY FATMAX SXFPW21MPE - Перач под притисок 145 бари/2100WID: EK000433730

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
25.990 ден

STANLEY FATMAX SXFPW21MPE - Перач под притисок Моќност: 145 бари / 2.100W Гаранција: 2 години 2 додатоци за прскање, 2 четки Бренд: Stanley  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.10.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

STANLEY FATMAX SXFPW21MPE - Перач под притисок 145 бари/2100W. Врвниот перач на премиум брендот Stanley доаѓа со индукциски мотор, алуминиумска водна пумпа, и метален приклучок за цревото. Цревото е со должина од 8 метри кое се собира во компактно дизајниран котур со гумена рачка. Со перачот исто така се вклучени пиштолот со 2 додатоци за прскање, 2 четки(една голема за бекатон и една помала за кола), шишенце за шампон како на сликата кое се прикачува на пиштолот од перачот и кабел со приклучок за во струја. Работен притисок од 145 бари и моќност на индукцискиот мотор од 2100W, максимален проток на вода од 450 литри на час, тежина 13.33 килограм, максимална топлина на водата 50 степени. Доаѓа со ниво на заштита IPX5, како и одобрен сертификат TUV SUD GS - CE. Димензии на перачот (В х Ш х Д): 35,5 x 31 x 79 цм. Премиум брендот Stanley FATMAX подлежи на 2 години гаранција.

тип на производ Перачи под висок притисок
Бренд Stanley
Гаранција 2 год.
Маса 13.33 kg
Моќност 2100 W
Мак. Работен проток 145 l/h
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!