text.skipToContent text.skipToNavigation

STANLEY SXPW16PE - Перач под притисок 125 бари/1600WID EK000279791

STANLEY SXPW16PE - Перач под притисок 125 бари/1600WID: EK000279791

11.990 ден
Цена
9.999 ден
STANLEY SXPW16PE - Перач под притисок, Моќност: 125 бари / 1.600W, Гаранција: 2 години, 2 додатоци за прскање, 2 четки, Бренд: Stanley.  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 23.08.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

STANLEY SXPW16PE - Перач под притисок 125 бари/1600W- Врвниот перач на премиум брендот Stanley доаѓа со алуминиумска водна пумпа, и метален приклучок за цревото. Цревото е со должина од 5 метри кое се собира во компактно дизајниран котур со гумена рачка. Со перачот исто така се вклучени пиштолот со 2 додатоци за прскање, 2 четки(една голема за килими и бекатон и една помала за кола), шишенце за шампон како на сликата кое се прикачува на пиштолот од перачот и кабел со приклучок за во струја. Работен притисок од 125 бари и моќност на монофазниот мотор од 1600W, максимален проток на вода од 420 литри на час, тежина 10.21 килограм, максимална топлина на водата 50 степени. Премиум брендот Stanley подлежи на 2 години гаранција и овластен сервисер во Скопје и повеќето градови во Македонија. Повеќе инфо за производот може да добиете секој работен ден од 8 до 16 и 30 часот на контакт телефонот 02 3202 900.

 

Маса 10.21 kg
Тип на производ Перачи под висок притисок
Гаранција 2 год.
Бренд Stanley
Моќност 1600 W
Максимален притисок 125 bar
Должина на цревата 8 m