text.skipToContent text.skipToNavigation

STANLEY SXPW22PE - Перач под притисок 150 бари/2200WID EK000374074

STANLEY SXPW22PE - Перач под притисок 150 бари/2200WID: EK000374074

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

19.999 ден

Цена
10.990 ден

STANLEY SXPW22PE - Перач под притисок, Моќност: 150 бари / 2.200W, Гаранција: 2 години, 2 додатоци за прскање, 2 четки, Бренд: Stanley.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.12.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

STANLEY SXPW22PE - Перач под притисок 150 бари/2200W. Врвниот перач на премиум брендот Stanley доаѓа со алуминиумска водна пумпа, и метален приклучок за цревото. Цревото е со должина од 8 метри кое се собира во компактно дизајниран котур со гумена рачка. Со перачот исто така се вклучени пиштолот со 2 додатоци за прскање, 2 четки(една голема за бекатон и една помала за кола), шишенце за шампон како на сликата кое се прикачува на пиштолот од перачот и кабел со приклучок за во струја. Работен притисок од 150 бари и моќност на монофазниот мотор од 2200W, максимален проток на вода од 440 литри на час, тежина 13.7 килограм, максимална топлина на водата 50 степени. Премиум брендот Stanley подлежи на 2 години гаранција.
Тип на производ Перачи под висок притисок
Бренд Stanley
Гаранција 2 год.
Маса 13.7 kg
Моќност 2200 W
Мак. Работен проток 150 l/h