text.skipToContent text.skipToNavigation
Villager Апарат за перење VHW 130 2500W 130/195barIDEK000207340
Цена
13.750  ден
Villager Апарат за перење VHW 130 2500W 130/195bar-максимален проток 420 l/h-црево 5 метри, кабел за струја 5 метри

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

Villager Апарат за перење VHW 130 2500W 130/195bar-максимален проток 420 l/h-црево 5 метри, кабел за струја 5 метри