text.skipToContent text.skipToNavigation
2 пронајдени производи
Black&Decker A7063-QZ сет алати спакувани во ролна 76 додатоци
Black&Decker A7063-QZ сет алати спакувани во ролна 76 додатоци
2.699 ден
 • Black&Decker A7063-QZ сет алати спакувани во ролна 76 додатоци,
  |
 • Спакувани во ролна 76 додатоци, |
 • димензии на пакување 35.5 x 34 x 15 cm,
 • Тежина 1,72кг,
  |
 • Бренд: Black & Decker.
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.04.2021

Stanley STMT82672-0 Комплет насадни клучеви
Stanley STMT82672-0 Комплет насадни клучеви
2.000 ден
Stanley STMT82672-0 Комплет насадни клучеви 1/4″ 4-14mm 37 пар / Компактен сет од 37 парчиња кој содржи: крцкалка со 72 забци, насадни клучеви од 4мм до 14мм и адаптер за битови со 22 бита. / 3 год...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.04.2021