text.skipToContent text.skipToNavigation

СКАЛА АЛУМ. ШИРОКИ ГАЗИШТАID EK000434175

СКАЛА АЛУМ. ШИРОКИ ГАЗИШТАID: EK000434175

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.800 ден

СКАЛА АЛУМ. ШИРОКИ ГАЗИШТА ДОППЛО 2х3 120328 -Алуминиумска скала Број на газишта: 2*3 Висина на скала: 0.70м Работна висина: 2.20м Шифра на производител: 120328 Класа: MONTO (ПРОФИ) Гаранција: 5 го...  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СКАЛА АЛУМ. ШИРОКИ ГАЗИШТА ДОППЛО 2х3 120328 -Алуминиумска скала Број на газишта: 2*3 Висина на скала: 0.70м Работна висина: 2.20м Шифра на производител: 120328 Класа: MONTO (ПРОФИ) Гаранција: 5 години Носивост: 150кг Сертификат: EN 131
Тип на производ Останати рачни алати
Бренд Baukit
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!