text.skipToContent text.skipToNavigation

СКАЛА АЛУМ. TOPPY XL 3 130877ID EK000434153

СКАЛА АЛУМ. TOPPY XL 3 130877ID: EK000434153

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.200 ден

СКАЛА АЛУМ. TOPPY XL 3 130877 -Алуминиумска скала Број на газишта: 3 Висина на скала: 0.70м Работна висина: 2.70м Шифра на производител: 130877 Класа: MONTO (ПРОФИ) Гаранција: 5 години Носивост: 15...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СКАЛА АЛУМ. TOPPY XL 3 130877 -Алуминиумска скала Број на газишта: 3 Висина на скала: 0.70м Работна висина: 2.70м Шифра на производител: 130877 Класа: MONTO (ПРОФИ) Гаранција: 5 години Носивост: 150кг Сертификат: EN 131
Тип на производ Останати рачни алати
Бренд Baukit
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!