text.skipToContent text.skipToNavigation

СКАЛА ДРВЕНА 2x4 1.24М DDS4 WOODLANDID EK000434160

СКАЛА ДРВЕНА 2x4 1.24М DDS4 WOODLANDID: EK000434160

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.200 ден

СКАЛА ДРВЕНА 2x4 1.24М DDS4 WOODLAND-Димензии на ногата: 61x22 Димензии на газиштата: 45х22 Простор од 29 см помеѓу газиштата Материјал: бор без јазли Газиштата се залепени со лепак Д4 Два нер...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СКАЛА ДРВЕНА 2x4 1.24М DDS4 WOODLAND-Димензии на ногата: 61x22 Димензии на газиштата: 45х22 Простор од 29 см помеѓу газиштата Материјал: бор без јазли Газиштата се залепени со лепак Д4 Два нераскинливи јажиња кои го ограничуваат растојанието Австриска шарка + кука Импрегнирани (Облиени со заштитен слој) EN-131 сертифициран од 3 до 7 нивоа
Тип на производ Останати рачни алати
Бренд Baukit
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!