text.skipToContent text.skipToNavigation

СКАЛА МИНИ НА СКЛОПУВАЊЕ 2.45МID EK000434157

СКАЛА МИНИ НА СКЛОПУВАЊЕ 2.45МID: EK000434157

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.300 ден

ПЛАТФОРМА МИНИ НА СКЛОПУВАЊЕ ТРЕППИ 2.45М 130013- Алуминиумска скала Број на газишта: 2*2 Висина на скала: 0.45м Работна висина: 2.45м Шифра на производител: 130013 Класа: TREPPY (ПРОФИ) Гаранција:...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ПЛАТФОРМА МИНИ НА СКЛОПУВАЊЕ ТРЕППИ 2.45М 130013- Алуминиумска скала Број на газишта: 2*2 Висина на скала: 0.45м Работна висина: 2.45м Шифра на производител: 130013 Класа: TREPPY (ПРОФИ) Гаранција: 5 години Носивост: 150кг Сертификат: EN 131
Тип на производ Останати рачни алати
Бренд Baukit
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!