text.skipToContent text.skipToNavigation

Товарна количка склопливаID EK000439430

Товарна количка склопливаID: EK000439430

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.000 ден

Димензии:420x400x1080 mm Димензии склопена:190x400x710 mm Дијаметар на тркало:150mm Гаранција:1 год. Материјал: Алуминиум  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

КОЛИЧКА АЛУМИНИУМСКА РАЧНА ЗА ТОВАР НА ДВЕ ТРКАЛА НА СКЛОПЛИВА ХТ-2020 ВЕНДАР-90кГ

Тип на производ Количка
Бренд Baukit
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!