text.skipToContent text.skipToNavigation

Товарна количка 150кгID EK000439431

Товарна количка 150кгID: EK000439431

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.000 ден

КОЛИЧКА АЛУМ. ЗА ТОВАР 150КГ 1180*495*480ММ СО ТРКАЛА 997575 ГИНГТАИ ЉТ3073  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

КОЛИЧКА АЛУМ. ЗА ТОВАР 150КГ 1180*495*480ММ СО ТРКАЛА 997575 ГИНГТАИ ЉТ3073
Тип на производ Количка
Бренд Baukit
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!