text.skipToContent text.skipToNavigation

Заварувач на пластични цевки Iskra PWM-1500ID EK000425128

Заварувач на пластични цевки Iskra PWM-1500ID: EK000425128

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.990 ден

Цена
7.191 ден

Заварувач на пластични цевки • Напон: 220-240V~50Hz • Моќност: 1500W • Температура на заварување: 0-300 °C • Заштита од прегревање • Индикатор за вклучување • Индикатор за температура • Додатоци: ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Заварувач на пластични цевки • Напон: 220-240V~50Hz • Моќност: 1500W • Температура на заварување: 0-300 °C • Заштита од прегревање • Индикатор за вклучување • Индикатор за температура • Додатоци: - 6 × грејни млазници (мм): Ø20 / Ø25 / Ø32 / Ø40 / Ø50 / Ø63 - 1 × ножици за пластични цевки - 1 × алуминиумски држач - 3 × завртка - 2 × инбус клуч - вклучена метална кутија
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!