text.skipToContent text.skipToNavigation

Држач за лежалкаIDEK000021538

Цена
3.810 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Независно дали имате во Вашата градина дрва или пак е само тревна површина, со држачот за лежалка, вие насекаде ќе имате простор каде да ја закачите Вашата лежалка.Ви го препорачуваме во комбинација со нашата памучна лежалка.