text.skipToContent text.skipToNavigation

ЛЕЖАЛКА -памучнаID EK000021635

ЛЕЖАЛКА -памучнаID: EK000021635

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
1.690 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Одморете и релаксирајте се со памучната лежалка идеална за надворешна употреба во Вашата градина
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!