text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Столица ЦрнаIDEK000021699
Цена
2.430  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Елегантна и модерно дизајнирана столица за внатрешна и надворешна употреба