text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
ТРАМПОЛИНА ГОЛЕМАIDEK000021706
Цена
17.900  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

Трамполина за надворешна употреба со заштитна мрежа изработена од PP материјал