text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
BISTRO SET од две столици + масаIDEK000021657
Цена
6.690  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2020

Одличен и компактен дизајн, лесно вклоплив во секој амбиент.