text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
LAS VEGAS BISTRO столицаIDEK000021654
Цена
1.250  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

Уживајте во класичниот дизајн на оваа бистро столица која може да биде универзално наменета како за внатрешна така и за надворешна употреба.