text.skipToContent text.skipToNavigation

TOLSEN 15138 сет рачни клучевиIDEK000069022

Цена
1.555 ден
TOLSEN 15138 сет рачни клучеви СЕТ РАЧКА СО НАСАДНИ КЛУЧЕВИ 1/4" 46пар. ИНДУСТРИСКИ 15138 ТОЛСЕН големина:1/4“*46 парчиња 21pcs socket bits S2 Material of bits Torx: T10, T15, T20, T25, T30, T40; ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

TOLSEN 15138 сет рачни клучеви СЕТ РАЧКА СО НАСАДНИ КЛУЧЕВИ 1/4" 46пар. ИНДУСТРИСКИ 15138 ТОЛСЕН големина:1/4“*46 парчиња 21pcs socket bits S2 Material of bits Torx: T10, T15, T20, T25, T30, T40; Phillips: PH1,PH2,PH3; Slot: 4, 5.5, 6.5MM;