text.skipToContent text.skipToNavigation

Black&Decker BDCT12S1-QW Хефталка 12VID EK000580182

Black&Decker BDCT12S1-QW Хефталка 12VID: EK000580182

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

8.490 ден

Цена
5.390 ден

Black&Decker BDCT12S1-QW Хефталка 12V , 6-14mm тип G, 1×1.5Ah USB - Напон 12V Капацитет на батерија 1.5 Ah Должина на шајки 12-15mm Должина на муниција G тип 6-14mm Капацитет на магацин 80 Маса 2....  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black&Decker BDCT12S1-QW Хефталка 12V , 6-14mm тип G, 1×1.5Ah USB - Напон 12V Капацитет на батерија 1.5 Ah Должина на шајки 12-15mm Должина на муниција G тип 6-14mm Капацитет на магацин 80 Маса 2.22Kg - Хефталка со напон 12V која користи муниција од 6-14mm тип G и шајки од 12-15mm. Доаѓа во торба со 1×1.5Ah USB батерија и USB кабел за полнење. Ергономски дизајн кој е практичен и избалансиран за лесно држење со мека рачка која овозможува одлична удобност при работа. Содржи капацитет на магацин за спојници и клинци од 80 парчиња и копче за прилагодување на големината. Хевталката е дел од новиот B&D USB систем чија батерија може да се користи како пренослив полнач за мобилни телефони и таблети.
Останато 12 V
Тип на производ Останати рачни алати
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!