text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO 39 - сет алатиID EK000425135

Iskra ERO 39 - сет алатиID: EK000425135

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.390 ден

Цена
1.251 ден

• клешти: 150 mm (8 ") • Карпентер чекан: 227g (8 мл) • комунални нож: 18 mm • метар: 3 m x 16 mm • Ножици нерѓосувачки • 6 шестоаголни клучеви Ален: 1.5 - 10 mm • Прецизни одвртувачи: 2x крс...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

• клешти: 150 mm (8 ") • Карпентер чекан: 227g (8 мл) • комунални нож: 18 mm • метар: 3 m x 16 mm • Ножици нерѓосувачки • 6 шестоаголни клучеви Ален: 1.5 - 10 mm • Прецизни одвртувачи: 2x крст (0.1); ниво 2x (2.4 mm, 3.0 mm) • Магнетна рачка наставки: e: 6.35 mm (1/4 ") • Магнетен продолжеток на битови: 60 mm • 25 mm продолжувањата (20 парчиња) Директно фитинзи • (E): 3, 4, 5, 6 • крст-продолжувањата (PH): 1, 2, 3 • крст-приклучоци со ѕвезда (PZ): 1, 2, 3 • Ален приклучоци (H): 3, 4, 5, 6 • Торкс приклучоци (T): 10, 15, 20, 25, 27, 30 • Пакување: куфер • Димензии (во mm): 320 (D) x 80 (W) x 185 (V) Пакување надворешното пакување Надворешното пакување EAN Код: 3830042564706 • картон димензии (во mm): 390 (D) x 335 (W) x 355 (V) • Количина: 8 парчиња / кутија • Нето тежина: 16.0 kg • Бруто тежина: 17.0 kg
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!