text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO 58 - сет алатиID EK000425141

Iskra ERO 58 - сет алатиID: EK000425141

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

890 ден

Цена
801 ден

HTS-58 Сет шрафцигери: Шрафцигер со прилагодливи додатоци Додатоци: инбус (H): 2 / 2.5 / 3/4/5 / 5.5 / 6 Крст (Ph): 0/2 x 1/2 x 2/2 x 3 Торкс (Т): 10/15/20/25/27/30/40 Ѕвезда (Pz): 0/2 x 1/9 ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HTS-58 Сет шрафцигери: Шрафцигер со прилагодливи додатоци Додатоци: инбус (H): 2 / 2.5 / 3/4/5 / 5.5 / 6 Крст (Ph): 0/2 x 1/2 x 2/2 x 3 Торкс (Т): 10/15/20/25/27/30/40 Ѕвезда (Pz): 0/2 x 1/9 x 2/2 x 3 директно (SL): 3/4/2 x 5/2 x 6/7 Клучеви за преклопување (M): 5/6/7/8/9/10/11, 3/16, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 3/8, 7/16
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!