text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO 60 - сет алатиID EK000425116

Iskra ERO 60 - сет алатиID: EK000425116

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

2.590 ден

Цена
2.331 ден

Прилагодлив клуч: 200 mm (8 ") • Универзален нож: 18 mm • Дијагонала клешти: 150 mm (8 ") • Комбинирани клешти: 150 mm (8 ") • Трака: 3 m x 16 mm • Имбус клуч 1.5 - 10 мм • Клуч за стегнување: 6,3...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Прилагодлив клуч: 200 mm (8 ") • Универзален нож: 18 mm • Дијагонала клешти: 150 mm (8 ") • Комбинирани клешти: 150 mm (8 ") • Трака: 3 m x 16 mm • Имбус клуч 1.5 - 10 мм • Клуч за стегнување: 6,35 mm (1/4 ") • Приклучоци: 1/4 "x 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm • Чекан: 227g (8 унци) • 25 mm наставки: (32 парчиња) • слот наставки (SL): 3, 4, 5, 5, 6, 6, 7 • крст наставки(PH): 0, 1, 2, 2, 3 • крст наставки со звезди(PZ): 0, 1, 2, 2, 3 • Имбус наставак (H): 1,5, 2, 3, 4, 5, 6 • Квадратен наставак (S): 1, 2, 3 • Torx наставки (Т): 10, 15, 20, 25, 27, 30 • Ниво: 220 mm (9 ") • Магнетна рачка: 6,35 mm (1/4 ") • Магнетен продолжен подесувач: 50 mm • Пакување: кутија
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!