text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO 65 сет алатиID EK000074352

Iskra ERO 65 сет алатиID: EK000074352

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
3.999 ден

Iskra ERO 65 сет алати. 1/4” Наставки: (12 парчиња), 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm, 3/8" Наставки: (11 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24 mm, Универзален зглоб: (2 пар...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra ERO 65 сет алати. 1/4” Наставки: (12 парчиња), 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm, 3/8" Наставки: (11 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24 mm, Универзален зглоб: (2 пар) 6,35 mm (1/4") in 9,5 mm (3/8"), 3/8" Искра приклучок: (2 парчиња) 16 mm in 21 mm, 3/8" Продолжеток на клуч: (2 парчиња) 75 mm (3") in 150 mm (6"), 1/4” Продолжеток на клуч: 75 mm (3"), Приклучок за клуч: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4") in 9,5 mm (3/8"), Вилечести клуч: (5 парчиња) 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-17 mm, 25mm наставки: (20 парчиња), Рамен наставак (SL): 3, 4, 5, 6, 6, Кружни наставак(PH): 0, 1, 2, 2, 3, Inbus наставак(H): 3, 4, 5, 6, Torx наставак(T): 10, 15, 20, 25, 30, 40, Штрафцигер: (2 парч) (-) (+) 6x100 mm, 1/4” Редуциран наставак: 1 пар, Плочеста клештиа 150 mm (6"), Папагалка клешта: 250 mm (10”), Диагонална клешта: 150 mm (6"), Клешти за кратење: 170 mm (7”) , Магнетна рачка: 1 kos, Пакување: кутија
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!