text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO 65 - сет алатиID EK000425143

Iskra ERO 65 - сет алатиID: EK000425143

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.390 ден

Цена
3.951 ден

• 1/4” Наставки: • (12 парчиња), 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm • 3/8" Наставки: • (11 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24 mm • Универзален зглоб: (2 пар) 6,35 mm (1/4...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

• 1/4” Наставки: • (12 парчиња), 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm • 3/8" Наставки: • (11 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24 mm • Универзален зглоб: (2 пар) 6,35 mm (1/4") in 9,5 mm (3/8") • 3/8" Искра приклучок: (2 парчиња) 16 mm in 21 mm • 3/8" Продолжеток на клуч: (2 парчиња) 75 mm (3") in 150 mm (6") • 1/4” Продолжеток на клуч: 75 mm (3") • Приклучок за клуч: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4") in 9,5 mm (3/8") • Вилечести клуч: (5 парчиња) 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-17 mm • 25mm наставки: (20 парчиња) • Рамен наставак (SL): 3, 4, 5, 6, 6 • Кружни наставак(PH): 0, 1, 2, 2, 3 • Inbus наставак(H): 3, 4, 5, 6 • Torx наставак(T): 10, 15, 20, 25, 30, 40 • Штрафцигер: (2 парч) (-) (+) 6x100 mm • 1/4” Редуциран наставак: 1 пар • Плочеста клештиа 150 mm (6") • Папагалка клешта: 250 mm (10”) • Диагонална клешта: 150 mm (6") • Клешти за кратење: 170 mm (7”) • Магнетна рачка: 1 kos • Пакување: кутија
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!