text.skipToContent text.skipToNavigation

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.990 ден

Цена
5.391 ден

Iskra ERO 85 - сет алати / • Инбус: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4 ") и 12,5 mm (1/2") • 1/2 "наставки: (16 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21,22, 24, 27, 30, 32 • 1/4 "наставки: (12 пар...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra ERO 85 - сет алати / • Инбус: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4 ") и 12,5 mm (1/2") • 1/2 "наставки: (16 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21,22, 24, 27, 30, 32 • 1/4 "наставки: (12 парчиња) 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 • 1/4 "Длабоко наставки: (8 парчиња) 8, 9, 10, 11, 12, 13 • 1/2 "Искра приклучок: (2 парчиња) 16 mm и 21 mm • 1/2 "Продолжен наставак: (2 парчиња) 125 mm (5") и 250 mm (10 ") • 1/4 "Продолжен наставак: 75 mm (3") • Универзална клешта: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4 ") и 12,5 mm (1/2") • Лизгачки Т-бар клуч: 6.35 mm (1/4 ") • 3-насочен лизгачки Т-бар клуч: 12,5 mm (1/2 ") и 9,5 мм (3/8") • 25 mm наставки: (20 парчиња) • Слот наставки(SL) (5 парчиња) 3, 4, 5, 6, 6 • Крстач наставки (PH): (5 парчиња) 0, 1, 2, 2, 3 • Hex (H): (4 парчиња) 3, 4, 5, 6 • Торкс (Т): (6 парчиња) 10, 15, 20, 25, 30, 40 • Адаптер: 1 парче • Универзален нож: 18 mm со 3 сечила • Комбинирани клешти: 170 mm (7 ") • Долг нос клешти: 150 mm (6 ") • Папагалка клешти: 250 mm (10 ") • Чекан: 300g • Панч: (2 парчиња) точка и рамен длето • Штрафцигер: (2 парчиња) 6 x 100 mm (крст и рамен) • Магнетна рачка: 1 парче • Отворете вилушкаст клуч: (8 парчиња) 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-17, 18-19, 20-22, 24-27 • Трака: 5 m (16 ') • Пакување: кутија Надворешен кутија за пакување • Димензии на кутија (во мм): 380 (H) x 490 (Ш) x 310 (Д) • количество: 3 парчиња / картон • Тежина на апаратот: 25,0 кг • Бруто Тежина: 26,0 кг
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.