text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO 94 - сет алатиID EK000425158

Iskra ERO 94 - сет алатиID: EK000425158

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.690 ден

Цена
1.521 ден

25 mm наставки: (50 парчиња) • Слот наставки (SL): (11 парчиња) 3, 4, 4, 4,5, 5, 5, 5,5, 6, 6, 6.5, 7 • крст наставки (PH): (8 парчиња) 0, 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3 • Двојна (H): (10 парчиња) 1,5, 2, 2,5...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

25 mm наставки: (50 парчиња) • Слот наставки (SL): (11 парчиња) 3, 4, 4, 4,5, 5, 5, 5,5, 6, 6, 6.5, 7 • крст наставки (PH): (8 парчиња) 0, 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3 • Двојна (H): (10 парчиња) 1,5, 2, 2,5, 3, 3.5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6 • Торкс (Т): (10 парчиња) 8, 9, 10, 15, 20, 25, 27, 30, 35, 40 • Позидрив (PZ): (7 парчиња) 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3 • Округли (S): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3 • 50 mm наставки: (16 парчиња) • Слот наставки(SL): (4pcs) 3, 4, 5, 6 • крст наставки (PH): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3 • Позидрив(PZ): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3 • Torx (Т): (4 парчиња) 10, 15, 20, 25 • Додатоци за прецизност: (8 парчиња) • Приклучок Крос-сечилото: (4 парчиња) PH0000, PH000, PH00, PH0 • Рамно сечило: (4 парчиња) 1,2, 2, 2,5, 3 • 1/2 "наставки: (10 парчиња) 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 • Меѓу-сечило штрафцигери: (3 парчиња) 1x75, 2x100, 3x150 • Рамен сечило штрафцигери: (3 парчиња) 5x75, 6x100, 8x150 • Магнетна рачка: 1 парче • Рачка за штрафцигер: 1 парче • 1/2 "Наставак за продолжеток: 1 парче • Адаптер: 1 • Пакување: кутија
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!