text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO FST029 - сет битовиID EK000425139

Iskra ERO FST029 - сет битовиID: EK000425139

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

999 ден

Цена
899 ден

Наставки за навртување 25mm (24 парчиња): Рамни наставки (SL)(4 парчиња): 5 / 2 x 6 / 7 Крстач наставки (PH)(12 парчиња): 1 / 10 x 2 / 3 Квадратни наставки (S)(8 парчиња): 1 / 6 x 2 / 3 Наста...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Наставки за навртување 25mm (24 парчиња): Рамни наставки (SL)(4 парчиња): 5 / 2 x 6 / 7 Крстач наставки (PH)(12 парчиња): 1 / 10 x 2 / 3 Квадратни наставки (S)(8 парчиња): 1 / 6 x 2 / 3 Наставки за навртување 50mm (2 парчиња): Крстач наставки (PH)(1 парчe): 2 Квадратни наставки (S)(1 парчe): 2 Магнетна рачка за наставки (1 парче) Насадни клучеви (2 парчиња): 6 / 8 mm Пакување: блистер Димензии на блистерот (во mm): 215 (Д) x 31 (Ш) x 225 (В)
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!