text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO FST050 - сет алатиID EK000425117

Iskra ERO FST050 - сет алатиID: EK000425117

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

990 ден

Цена
891 ден

HSS бургии (6 парчиња): 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm Бургии за бетон (6 парчиња): 5 / 2 x 6 / 2 x 8 / 10 mm Бургии за дрво (5 парчиња): 4 / 5 / 6 / 8 / 10 mm, карбонски челик Наставки за навртување 25m...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HSS бургии (6 парчиња): 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm Бургии за бетон (6 парчиња): 5 / 2 x 6 / 2 x 8 / 10 mm Бургии за дрво (5 парчиња): 4 / 5 / 6 / 8 / 10 mm, карбонски челик Наставки за навртување 25mm (30 парчиња): Рамни наставки (SL): 3 / 5 / 6 / 7 / 8 Крстач наставки (PH): 0 / 1 / 2 / 3 Крстач наставки со ѕвезда (PZ): 0 / 1 / 2 / 3 Квадратни наставки (S): 1 / 2 / 2 / 3 Torx наставки (T): 10 / 15 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40 Имбус наставки (Н): 3 / 4 / 5 / 5 / 6 / 6 Одвртувач со насаден клуч (1 парче) Магнетен продолжеток за наставки (1 парче) Либела (1 парче) Пакување: куфер Димензии на куферот (во mm):191 (Д) x 50 (Ш) x 175 (В)
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!